Haber

Bakan Varank: Bursa, Cumhurbaşkanımızın Türkiye sevgisinin arkasındadır

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, “Sonucu sabahın ilk saatlerinde alacağız ama sonuç ne olursa olsun Cumhurbaşkanımızın Türkiye sevgisinin arkasında Bursa’nın da Türkiye’nin de olduğunu biliyoruz. O bu yolculuğuna devam edecek.” söz konusu.

Bakan Varank, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Efkan Ala, AK Parti Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş, AK Parti Bursa milletvekilleri ve partililer, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti Genel Merkezi olan 15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda bir araya geldi. balkon konuşmasını izledi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 16’ncı seçimde açık ortada yarışa girdiğinin altını çizen Varank, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Sonuçlar kesinleştiğinde birlikte kutlama şevkimiz daha da artacak. Cumhur İttifakı olarak 300’ü aşkın milletvekilinin büyük çoğunluğuyla Meclis’te yer alacağımız şimdiden belli oldu. 2 milyon 600 bin oy farkla en yakın rakibine sunuyor.Yarışa devam ediyor.Sonucu sabahın ilk saatlerinde alacağız ama sonuç ne olursa olsun biliyoruz ki hem Bursa hem de Türkiye Cumhurbaşkanımızın sevgisinin arkasındadır. Türkiye bu yolculuğuna devam edecek.”

Milletin onurunu korumak için seçim kurullarında görevini sürdürenlere teşekkür eden Varank, “Onlar görev başında. Biz burada il başkanlığımızda süreci takip ediyoruz. Milletimizin onurlu oyununa sahip çıkmaya çalışıyoruz. Allah’ın izniyle sonuçlar netleştiğinde de aynı kararlılıkla yolumuza devam edeceğiz.Gecenin bu saatinde Sayın Cumhurbaşkanımıza ve Cumhur İttifakı’na sahip çıktığınız, bizleri yalnız bırakmadığınız için çok teşekkür ediyorum. ve hepinizi Allah’a emanet ediyorum.” terimleri kullandı.

15 Temmuz Demokrasi Meydanı’nda kutlamalar devam ediyor.

cayirlihaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu