Haber

Beyin sarsıntısı fırsatı saydı! Yunan hükümetine düşük teklif

Türkiye Kahramanmaraşseninki Pazarcıkİlçede düzenlenen 7.7 ve 7.6 şiddetli depremlerle sarsıldı. Büyük yıkıma neden olan depremlerde 15 bine yakın kişi hayatını kaybederken, 65 bine yakın kişi de yaralandı. Türkiye, tarihinin en büyük felaketiyle boğuşurken, Yunanistan’dan alçak bir çıkış geldi.

KARASULARININ 12 MİLE UZATILMASI ÇAĞRISI

Depremdeki büyük felaketin farkında olmak ve Türkiye’nin var gücüyle bölgedeki enkazlarla meşgul olduğunu düşünmek. Yunanistan Yüksek Mahkemesi Avukatı Ioannis Gitsaki s Yunan hükümetine skandal bir davette bulundu. Aşağılık bir paylaşım yapan Gitsakis, ” Yunan karasularını 12 deniz miline çıkarmak için en iyi zaman” Tweet attı. Utanmaz avukat paylaşımına #deprem hashtag’ini koymayı da ihmal etmedi.


SAVAŞ UÇAKLARININ SONUNDA TÜRKİYE YAYINLANDI

Düşük paylaşımın ardından Türklerden büyük tepki ve tehdit aldığı düşünülen avukat, saatler önce yeni bir paylaşım yaparak bir skandala daha imza attı. Yaptığı paylaşımlardan dolayı profilinin artık Türkiye’de ünlü olduğunu belirten avukat Gitsakis, şunları söyledi: “Sana bunu yaparız” tehditlerini cömertçe kabul ettiğim için, Türkiye’nin akıbetinin ne olacağını bilsinler diye burada bırakıyorum. !”Bu kez Türkiye haritasını Yunan savaş uçaklarının namlularının ucuna koyduğu bir sahne paylaştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu