Haber

Kabin ekibi uçuştan sonra kaçtı

Pegasus Hava Yolları’nda uçuş görevlisi olan Serhat Temel, İstanbul-Amsterdam uçuşunun ardından pasaport polisine giderek sığınma başvurusunda bulundu.

KRT’de yer alan habere göre, Olayı sosyal medya hesabından paylaştığı bir görselle duyuran Temel, mesajında ​​şunları paylaştı: “Hepinize merhaba, Türkiye’deki 27 yıllık hayatımı anın prestijiyle noktalıyorum. Ve sığınma talebinde bulunmak için Hollanda topraklarına girdim. Hep yanımızda olan, bizi büyüten, hayatım boyunca yaşamak istediğim devlete sığınmak için buradayım. Hem Türkiye’deki kurallar hem de mevcut düzen, mülteciler, mafyalar, fırsatçılar ve ben insanların sokakta yürürken bile öldürüldüğü bir ülkede yaşamak istemiyor ve kabul etmiyorum.

Köpeklerime iyi bakın; Ara sıra ziyaretlere çık, öp, kokla, sev beni. Sonunda, yakında havaalanı polisine teslim olacağım ve sığınma kampına götürülmek üzere yola çıkacağım. Sevgiyle kalın hoşçakalın. Ben Serhat’a gidiyorum. Buraya kadar olan serüvenim, sana hayatında bol şans.” (HABER MERKEZİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu