Haber

Kadıköy Kaymakamı Pamuk, İstanbul’a gelen depremzede aileyi ziyaret etti

Kadıköy Kaymakamı Muhittin Pamuk, Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen depremlerin ardından Malatya’da yakalanarak İstanbul’a getirilen depremzede aileyi ziyaret etti.

Kaymakam Pamuk, “Evim yuvam olsun” kampanyası kapsamında Kadıköy’deki bir hayırsever lojmanına üç çocuğuyla birlikte yerleştirilen anneden ailenin durumu hakkında bilgi aldı.

Pamuk, basına yaptığı açıklamada, Malatya’dan Kadıköy’e nakledilen depremzede ailesinin bugün evlerine yerleştiğini söyledi.

Geçmiş olsun dileklerini iletmek ve sorunlarını belirlemek için depremzede aileyi ziyaret ettiklerini belirten Pamuk, şöyle devam etti:

“Kadıköy’deki kampanyamız çok hızlı bir şekilde devam ediyor. Hayırseverlerimiz ve Kadıköylü hemşerilerimiz kampanyamıza destek veriyor. Tabii ki depremzedeleri sadece evlerine yerleştirmiyoruz. Onlarla da sürekli diyalog halindeyiz. İhtiyaçlarını tespit edip karşılıyoruz. Yine Uzmanlarımız tarafından kendilerine sosyal psikolojik destek sağlıyoruz.Kampanyaya destek veren Kadıköylü hemşehrilerimize ve hayırseverlerimize teşekkür ediyorum.”

Pamuk, ilçede depremzedelere yardım noktasında çok önemli bir çalışmanın yürütüldüğüne değinerek, “Şu ana kadar bölgeye 160’tan fazla tır sevk edildi.” şeklinde konuştu.

haber-bagcilar.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu