Teknoloji

Samsung’un 2024 Galaxy telefonları için büyük iddialar

Samsung’un önümüzdeki yıl akıllı telefon serisini yeniden yapılandırmayı planladığı iddia ediliyor. Bu iddiaya göre katlanabilir telefon serisi çeşitlenecek. Ayrıca şirket, 2024 yılında amiral gemisi Galaxy S serisinden Plus modelini kaldırabilir.

İddiayı ortaya atan kaynak olan Twitter hesabı RGcloudS, Samsung’un Galaxy Z Flip Ultra, Galaxy Z Katlama Ultra, Galaxy Z Esnektemel Z Fold ve Z Flip modellerini sayarsak, Samsung’un da dahil olduğu bazı yeni üst düzey katlanabilir cihazları piyasaya sürmeyi planladığını söylüyor. Gelecek yıl beş katlanabilir modeli piyasaya süreceği varsayılıyor.

İddia ayrıca panel tedarikçileri hakkında daha fazla ayrıntı içeriyor: Samsung Galaxy Z Fold Ultra, Samsung Display tarafından sağlanan bir 4K ekrana sahipken, temel Z Fold, BOE’den bir QHD panel ile gelecek. Benzer şekilde Galaxy Z Flip Ultra’nın 2K Samsung ekranla donatılacağı söylenirken BOE, temel Z Flip modeli için FHD paneller sağlayacak.

Kaynak, Samsung’un katlanabilir cihaz serisinin geleceği hakkındaki bu tezlere ek olarak Galaxy S serisi ve Samsung’un orta sınıf portföyü hakkında birkaç iddialı söylentiyi daha gündeme getiriyor.

Bu iddialar arasında Samsung’un yeni bir ” Galaksi K“Orta sınıf ürün serisini tanıtacak ve Galaxy A cihazlarının sayısını azaltacak.

Son olarak yine kesin kaynağa göre Samsung seneye diyecek. Plus modelini Galaxy S serisinden kaldıracakve bunun yerine yeni bir premium S cihazı tanıtacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu