Teknoloji

Epic Games Bu Hafta 498 TL’lik İki Oyunu Bedava Veriyor!

 
Bildiğiniz gibi her hafta kullanıcılara ücretsiz oyun ve oyunlar sunan Epic Games’in bu haftaki ücretsiz oyunları geçtiğimiz perşembe günü satışa sunuldu. Şu anda bulmaca macera oyunu Eternal Threads’i ve hayatta kalma korku oyunu The Evil Within’i kalıcı olarak Epic Games kitaplığınıza ekleyebilirsiniz. Oyunlara 26 Ekim Perşembe TSİ 18:00’e kadar ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.
 
Ebedi Konular
 
 
 
Eternal Threads, tek oyunculu, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan, seçim, sonuç ve zaman manipülasyonuna odaklanan hikaye tabanlı bir bulmaca oyunudur. Anlatının tamamı, altı ana karakterin birden fazla zaman çizelgesine yayılan çoklu kararlarını takip ediyor. Bunları dilediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Her seferinde bir karakterin hikayesine odaklanabilir, zaman çizelgeleri boyunca seçimlerini takip edebilir ve ardından başlangıca dönüp başka bir karakteri takip edebilirsiniz.
 
– Epik Oyunlar sayfası
 
Içindeki kötülük
 
 
 
Tango Gameworks tarafından geliştirilen ve Resident Evil serisinin yapımcısı Shinji Mikami tarafından yönetilen The Evil Within, bizlere bir hayatta kalma-korku deneyimi sunuyor. Dedektif Sebastián Castellanos olarak, az kaynakla bu kabuslar dünyasında hayatta kalmak için savaşmalısınız.
 
– Epik Oyunlar sayfası

haber-hanak.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu